Przejdź do głównej zawartości

Oferta

Szablon na bloga (platforma blogspot / blogger)

Wykonuję szablony na bloga. Projektuję wygląd bloga zgodnie z oczekiwaniami, wskazówkami zlecającego.
Szablon tworzę samodzielnie od początku do końca. Moje projekty są autorskie.

Dostosowanie wyglądu bloga (szablonu obecnie posiadanego) 

Pomagam w dostosowaniu obecnie posiadanego przez Was bloga. Jeśli chcesz zmienić jakiś element lub nie wiesz jak dodać dany gadżet: dobrze trafiłeś (-aś). Pomogę

Dostosowanie szablonu pobranego z Internetu

Modyfikuję, zmieniam i dostosowuję szablony innych autorów. Jeśli podoba Ci się wyszukany w Internecie szablon, ale nie możesz sobie  z nim poradzić (np. menu w j. angielskim; usunięcie zbędnych elementów; uaktywnienie elementów typu slider) chętnie pomogę. Wykonam wszelkie poprawki.


W związku z tym, że dostaję od Was mnóstwo pytań i próśb uruchamiam formularz, który ułatwi nam kontakt.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej pomocy wypełnij formularz Kontakt (widoczny obok po prawej stronie), Podaj swoje Imię, adres email oraz opisz krótko czym jesteś zainteresowany.

Popularne posty z tego bloga

Jak zrobić szablon na bloga blogspot?

Przedstawiam kilka sposób na to jak zrobić własny szablon na bloga blogspot. Od najprostszych do bardziej skomplikowanych. W kolejnych postach postaram się omówić i pokazać wam je dokładniej.

Jak wyśrodkować nagłówek bloga blogspot?

Nagłówek to górna część bloga. Blogspot umożliwia nam umieszczenie w nim tytułu, opisu (pojawiają się one domyślnie) a także obrazu. Zawartość nagłówka pojawia się zwykle z lewej strony bloga. Możemy jednak zmienić jego ustawienie.

Jak wyśrodkować górne menu (karty) na blogu? Kody css

Dzisiaj wyśrodkujemy górne menu na blogu na blogspot. Zrobimy to za pomocą kodów css. 
Wchodzimy na bloggera w SZABLON, następnie klikamy przycisk DOSTOSUJ, wybieramy ZAAWANSOWANE oraz DODAJ ARKUSZ CSS. Następnie wklejamy poniższy kod: